Firma

O firmie

Firma Worktech działa na rynku od 1999 roku i specjalizuje się w produkcji unikatowych rozwiązań technologicznych dla indywidualnych klientów. Doskonale wyposażony park maszynowy w nowoczesne obrabiarki CNC i narzędzia oraz zespół kreatywnych konstruktorów, stanowią o potencjale firmy Worktech. Ciągłe inwestycje oraz podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników mają bezpośrednie przełożenie na potencjał technologiczny firmy, jakość produkcji i obsługę klientów.

Dzięki swojemu know-how, Worktech zrealizuje każdy nawet najbardziej zaawansowany technologicznie projekt. Od pomysłu do realizacji.

Worktech współpracuje z firmą FRIMO GmbH - światowym liderem w produkcji maszyn i narzędzi dla przemysłu samochodowego. Projekty realizowane dla tego kontrahenta obejmują projektowanie oraz produkcję maszyn i narzędzi do spawania części plastikowych. Dzięki temu firma Worktech ma dostęp do najnowszych standardów i rozwiązań przemysłowych, a jej wyroby to produkty Hi-Tech znanych światowych marek.

Współpraca z firmą FRIMO oraz stosowanie półproduktów tak renomowanych dostawców jak Siemens, Festo, SEW Eurodrive, Gleich, Norelem, INA-FAG czy SKF zaowocowały produkcją dla najlepszych marek samochodowych takich jak Masserati, Porche, Mercedes, Honda, Audi, BMW, Volswagen, Man czy Skoda. Prawie cała produkcja Worktech trafia na rynek zagraniczny.

O WorkTech

Dzięki swojemu know-how, Worktech zrealizuje każdy nawet najbardziej zaawansowany technologicznie projekt. Od pomysłu do realizacji.


Zapisz się do newslettera

Realizacja: Mesje.com