KIM JESTEŚMY?

Realizujemy zaawansowane technologicznie projekty z zakresu budowy podzespołów, urządzeń i maszyn przeznaczonych dla różnych branż przemysłu, m.in. motoryzacyjnego, spożywczego, kosmicznego.

Sukces nie jest dziełem przypadku,

to wynik właściwej kombinacji dobrze dobranych składników. W Worktech nieustannie pracujemy nad tym abyśmy osiągali więcej.

2 dekady doświadczenia

Firma powstała w roku 1999 i od samego początku zaczęła się specjalizować w tworzeniu nowoczesnych technologii budowy maszyn przemysłowych.

Ludzie

Worktech posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę zdolną sprostać każdemu zadaniu projektowemu czy produkcyjnemu. Nie ma zadań zbyt trudnych i projektów zbyt wielkich dla naszego zespołu.

Wiedza

Ponadprzeciętna wiedza z produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn i narzędzi. Worktech wykonuje skomplikowane realizacje dla największych firm z całego świata.

Produkcja

Firma realizuje zlecenia od tych najprostszych jak np. w zakresie obróbki ze skrawaniem (CNC) do tych bardziej skomplikowanych np. z zakresu projektowania maszyn i narzędzi dedykowanych do konkretnych zadań.

LUDZIE WORKTECHU

Doświadczeni, zgrani, z inicjatywą i wiedzą… to są fakty, które powodują, że firma Worktech jest w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Dział Badawczo-Rozwojowy

Pond 100 różnego rodzaju innowacji i usprawnień i 20-letnie doświadczenie w zakresie projektów m.in. mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych

Biuro konstrukcyjne

wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów

Technolodzy

ponad 10 lat doświadczenia w obróbce ze skrawaniem CNC

Dział obróbki skrawaniem

autonomiczni w wykonywaniu części mechanicznych z dużą wiedzą w zakresie obrabianych typów detali (materiały i precyzja)

Dział ślusarsko-montażowy

20 lat doświadczenia w zawodzie zgrany zespół ludzi którzy rozwiązują problemy na bieżąco, aby utrzymać rygor terminów

Dział automatyki i elektryki

ponad 20 lat doświadczenia w zawodzie. Znajomość norm i standardów elektrycznych, umiejętność programowania sterowników w różnych językach, wykonywanie dokumentacji elektrycznych w ePlan

TOP