NASZE USŁUGI

Zakres i zasady współpracy

Dobre relacje są dla nas jedną z najważniejszych zasad w biznesie, bo bez partnerstwa nie ma dobrej współpracy. Staramy się oferować usługi i rozwiązania najwyższej jakości po uczciwie skalkulowanych cenach.

Stawiamy na długofalowe relacje, dlatego traktujemy wszystkich naszych klientów po partnersku, jesteśmy otwarci na uwagi a krytykę traktujemy jako dobrą lekcję na drodze do doskonałości.

Szeroki zakres usług

Oferujemy usługi najwyższej jakości zgodne z oczekiwaniem klienta. Wykonujemy prace od najprostszych (obróbka CNC) do złożonych projektów narzędzi i maszyn

Kontrola jakości

Wykonane przez nas produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości i posiadają gwarancję najwyższej jakości.

Komunikacja

Komunikacja z klientem jest dla nas podstawą sukcesu. Gdy występują problemy, również o nich mówimy. Dlatego bardzo przywiązujemy do komunikacji tak dużą wagę.

Cena

Staramy się zaoferować klientowi korzystną jakość do ceny

Dostawa

Nasz własny transport daje nam kontrolę nad dostawami. Jesteśmy zawsze na czas.

Proste zasady

Działamy zgodnie z umową. Bez niespodzianek!

Dbamy o interes klienta

I

Rachunek ekonomiczny

W opracowywanych przez nas produktach równie ważne są rozwiązania techniczne i jakość, jak również rachunek ekonomiczny. Z tego powodu kładziemy duży nacisk na optymalizację procesów realizacji projektów, zwłaszcza w odniesieniu stosunku jakości do ceny.

II

Rozwój

Nie ograniczamy się do obszarów w których już działamy, rozwijamy nasze usługi o nowe obszary i klientów, oraz poszerzamy kompetencje w celu zapewnienia satysfakcji obecnych i przyszłych klientów.

III

Analiza

Każdy etap współpracy i realizowanych prac jest przez nas analizowany w celu możliwości optymalizacji produkcji i ewentualnie samego projektu

Potrzebujesz więcej informacji, czy też , pomocy na temat swojego problemu?

Skontaktuj się z nami. Na pewno będziemy w stanie pomóc

KONTAKT Z DORADCĄ

Jeśli potrzebujesz szybkiego kontaktu z naszym doradcą skontaktuj się z nim telefonicznie:

+48 666 187 387

TOP