NASZE USŁUGI

Usługi produkcji
CNC

Dostarczamy usługi z zakresu produkcji części seryjnych. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy realizować zamówienia dla wielu gałęzi przemysłu.

Z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania CAD/CAM oraz obrabiarek numerycznych CNC możemy wykonywać nietypowe części, o bardzo skomplikowanych kształtach, zgodnie z dostarczoną dokumentacją.

Zakres możliwych do realizacji wielkości zamówienia wynosi od jednej sztuki do średnioseryjnych produkcji.

Szczegóły usługi

Jesteśmy w stanie obrabiać bardzo różne materiały, włączając wszelkie metale i tworzywa sztuczne, z  przyjemnością podejmiemy się realizacji zarówno małych, jak i dużych serii produkcyjnych.

Worktech dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn CNC - cyfrowo sterowanych obrabiarek wykonujących cięcie, toczenie, frezowanie, gięcie czy wiercenie.

Nasza oferta

Naszą ofertę kierujemy do osób zarządzających produkcją, szefów działów zakupów, inżynierów i innych osób oczekujących wsparcia technicznego w następujących obszarach:

 • produkcji detali, części, elementów i narzędzi na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej,
 • produkcji elementów ze stali, aluminium, mosiądzu i tworzyw sztucznych,
 • odwzorowanie dostarczonych, już zużytych części
 • kopiowania elementów
 • wsparcia technicznego i konsultacji zależnie od potrzeb

W zakresie Numerycznej Obróbki ze Skrawaniem (CNC) oferujemy m.in. następujące usługi:

Toczenie CNC

Dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości tokarki CNC możemy sprostać najdalej posuniętym i najbardziej niestandardowym oczekiwaniom naszych klientów w zakresie precyzyjnego toczenia numerycznego. Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami do toczenia, a dzięki wysoko wykwalifikowanym zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą dokładność i precyzję kształtno-wymiarową.

Frezowanie CNC

Zastosowanie frezarek sterowanych numerycznie daje możliwość niezwykle precyzyjnej obróbki materiału poprzez szeroką gamę frezów o rozmaitych grubościach i kształtach. Wykonywane przez nas detale charakteryzują się idealnym kształtem, powtarzalnością i doskonałą precyzją wykonania.

Gwintowanie CNC

Nasze zaplecze sprzętowe umożliwia precyzyjne, szybkie i powtarzalne gwintowanie różnych tworzyw i materiałów. Specjalizujemy się w wykonywaniu gwintów wewnętrznych i zewnętrznych, których parametry zawsze w pełni odpowiadają na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów. 

Wiercenie CNC

Mając na uwadze satysfakcje i różne potrzeby naszych klientów oferujemy wiercenie CNC w różnego rodzaju tworzywach i materiałach, z gwarancją doskonałej precyzji i powtarzalności. Nasze wiertarki sterowane numerycznie umożliwiają wykonywanie wierceń o typowych i niestandardowych parametrach oraz idealnie gładkim brzegu. W codziennej pracy wykorzystywane są różnego typu wiertła, co pozwala na wykonywanie idealnych otworów niezależnie od rodzaju obrabianego tworzywa.

Obróbkę CNC wykonujemy w szerokim zakresie materiałów, np: Tytan, Stal, Aluminium, Miedź, tworzywa sztuczne, itp.

Produkcja elementów i cięcie metali odbywa się u nas z wykorzystaniem najnowszej technologii cięcia laserowego sterowanej numerycznie.

Nasze urządzenia do ciecia laserowego pozwalają wyciąć dowolny kształt w każdym materiale zgodnie z dostarczonym rysunkiem CAD/CAM bez względu na to jak skomplikowane to kształty będą.

Możemy wycinać różne grubości, kształty i rozmiary a zautomatyzowany proces obróbki zapewnia szybką realizację i dostarczenie zamówienia obniżając koszt produkcji i pozwalając na szybkie rozpoczęcie produkcji kolejnych elementów.

Nasze zaawansowane sterowane cyfrowo usługi cięcia wodnego materiałów pozwalają na niezwykle precyzyjne wycinanie złożonych kształtów w szerokim zakresie materiałów z bardzo małymi tolerancjami. Korzystamy ze sterowanej komputerowo maszyny do cięcia strumieniem wody, która pozwala wycinać kształty z dokładnością do 0,2 mm w materiale o grubości zaledwie 1mm.

Cięcie wodne może zostać użyte do wycinania kształtów w stali, granicie, drewnie, aluminium, plastiku, szkle akrylowym, piance czy kevlarze. W odróżnieniu od cięcia piłami diamentowymi, które pozwalają na cięcie tylko w linii prostej technologia water-jet pozwala na uzyskanie złożonych, skomplikowanych kształtów.

W bardzo krótkim czasie na podstawie przekazanego projektu możemy wyciąć prototypowy kształt lub rozpocząć produkcję seryjną. Metoda cięcia wodnego jest bardzo efektywnym kosztowo sposobem produkcji komponentów zgodnie z narzuconą specyfikacją czy standardem.

W procesie prasowania krawędziowego możemy wyginać arkusze metalu o grubości zaczynającej się od pojedynczych milimetrów i długości kilku metrów. Dysponujemy maszynami pozwalającymi na wykonywania najbardziej skomplikowanych gięć, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Nasze urządzenia są zoptymalizowane pod kątem szybkiej konfiguracji i zapewniają idealną równowagę pomiędzy prędkością, wydajnością i bezpieczeństwem, co pozwala nam na zaoferowanie najwyższej jakości produktów ze znakomitą dokładnością wykonania w niewygórowanych cenach.

 • CAD, w tym pełne 3D; CAM - w tym symulacje 3D
 • Numeryczne sterowane elektro-drążenie
 • Obróbka cieplna metali
 • Obróbka cieplno-chemiczna metali
 • Galwaniczne nakładanie powłok
 • Druk 3D tworzywami sztucznymi
 • Spawanie technikami TIG, MIG
 • Laserowe napawanie metali
 • Malowanie proszkowe
 • Cięcie taśmowe

Potrzebujesz więcej informacji, czy też , pomocy na temat swojego problemu?

Skontaktuj się z nami. Na pewno będziemy w stanie pomóc

KONTAKT Z DORADCĄ

Jeśli potrzebujesz szybkiego kontaktu z naszym doradcą skontaktuj się z nim telefonicznie:

+48 666 187 387

TOP